O webu
Jsme velmi rádi, že můžeme pomoci uchazečům o zaměstnání najít si jejich vysněnou práci. Hledání práce není snadný úkol, ale s námi to bude mnohem jednodušší.
about usabout us
Ve stručnosti
Ve společnosti Resumaker.cz měníme způsob, jakým lidé píší životopisy. Vytvořili jsme pohodlný a uživatelsky přátelský systém, který vám pomůže vytvořit životopis během několika minut.

Vše začalo v roce 2012, kdy jsme založili personální agenturu založenou na chytré technologii, kterou jsme sami vyvinuli. Od té doby jsme pomohli desítkám tisíc lidí najít jejich příští práci tím, že jsme úzce spolupracovali s předními společnostmi a pomáhali jim získat vhodné kandidáty na jejich volné pozice.

Během let jsme prošli obrovské množství životopisů a všimli jsme si, že lidé svůj životopis nevytvářejí správně - ani z hlediska designu, ani z hlediska struktury, ani z hlediska obsahu. Uvědomili jsme si, že než budeme moci firmám pomoci najít ty správné lidi pro jejich společnost, musíme investovat naše zdroje do pomoci uchazečům o zaměstnání vytvořit životopis, který na personalisty udělá opravdový dojem. Každý den jsme dávali tipy, jak správně napsat životopis. To je zásadní součást každého hledání práce, protože zaměstnavatelé dostávají klidně i stovky životopisů na každou volnou pozici, což způsobuje, že životopisy rychle filtrují (v průměru asi 5 sekund). Výsledkem je, že většina kandidátů neprojde úvodním výběrem.

Z tohoto důvodu jsme spustili službu Resumaker.cz. Naším posláním je usnadnit vám hledání práce. Díky dlouholetému výzkumu, prokazatelným zkušenostem v oblasti lidských zdrojů a nejmodernějším technologiím jsme vytvořili platformu, díky níž na dnešním konkurenčním trhu práce vyniknete.

S naší pomocí našlo mnoho uchazečů o zaměstnání svou další kariérní příležitost u špičkových zaměstnavatelů, jakými jsou např: Apple, Starbucks, Hilton, Walmart, UPS a další.